E-Mail

info@sifonikdrenaj.com

Telefon

+90 282 652 03 85

Sifonik Sistem

sifonik sistem

... [ ... ]

sifonik sistem

... [ ... ]

sifonik sistem

... [ ... ]

Sifonik Sistemin Avantajları

Konvansiyonel yapı içindeki su yüzde 20 ya da yüzde 25 oranında tahliye yapılırken, sifonik drenaj sistemde bu oran yüzde 100 oranındadır. Bu ise çok daha verimli ve hızlı şekilde tahliye yapılmasını sağlamaktadır.

Sistemin temel çalışma prensibi için başat faktör olan vakumla için herhangi ek bir araca gerek yoktur. Sistem kendi kendisine vakumlama yapabilmektedir ve böylece özellikle uzun vadede son derece kullanışlı ve ekonomik özellikler gösterir.

Sistemin kurulumunda ve çalışmasında en az düzeyde süzgeç kullanılmaktadır bunun yanında ortalama boru kullanımının yarısı kadar boru kullanılarak malzeme masrafı da azaltılmaktadır.

Daha az yer altı borusu gerektirmekte ve böylece daha az işçilik ile yine daha az malzeme kullanımı sunmaktadır. Özellikle hafriyat çıkarmayan sistem böylece maliyetlerin de önemli oranda düşmesine neden olmaktadır.

Yüksek debilerden kaynaklı olacak şekilde kendi kendini temizleme özelliği bulunmaktadır. Böylece tesisatın tıkanma riski oluşmaz ve böylece tıkanıklık gibi sorunlar ile uğraşılmadığı için bakım maliyetlerini minimuma indirir.

Sistem bir bütün olarak güvenli ve verimli çalışma prensibine sahip olduğu için herhangi bir şekilde sızıntı sorunu göstermez ve çok kuvvetli yağışlarda bile işlevini en iyi şekilde gerçekleştirir.

Hizmetlerimiz

Başlıca faaliyet alanlarımız Fabrikalar, Sanayi Bölgeleri, Alışveriş Merkezleri, Toplu konutlar ve benzeri yerlerin yanı sıra büyük çatı alanı olan yapıların Sifonik Sistem yağmur suyu drenaj sistemi uygulamalarıdır