Telefon

+90 282 652 03 85

Toprak Altı Isıtma Sistemleri

Kaizen Buz  ve Kar eritici Şilteler

Kaizenmat Buz ve Kar eritme şilteleri,dış mekanlarda kar ve buz eritme uygulamalarının nitelikli ve deneyimli bir teknisyene ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilmesi için önceden tasarlanmış bir çözüm yoludur.

Buz ve Kar eritici şilteleri, sürüş yolları, kaldırımlar, yollar, rampalar, vs. yerlerde kış mevsiminde kar veya buzu eritmek için beton veya asfalt altında kullanılırlar.

Şilteler ısıtıcı kablonun, üzerine düzgünce sabitlendiği esnek plastik bir kafes yapıya  sahiptir. Isıtıcı kablosu kar eritme kablosudur. Bu kabloda rezistans eleman önce Xlpe polimer ile yalıtılmıştır, üstünde metal örgü (opsiyonel) ve ikinci yalıtım olarak özel formüle edilmiş polimer  vardır.

Isıtıcı kablolar tek iletkenli, 5-6 mm dış çapında ve şiltenin her iki uçundan soğuk uç ile sonlandırılmış olabileceği gibi çift iletkenli, 6-8 mm dış çapında ve şiltenin bir ucundan soğuk uç ile sonlandırılmış da olabilirler.

Standart olarak 3 metre soğuk uca sahiptir.Aşırı akım koruması ve termostat tam bir güvenlik sağlar.
Standart endeki şiltenin geniş uzunluk aralığı çok çeşitli planlara uyum göstermesini sağlar. Belirtilen geniş aralıkların yanı sıra şilteler gereksinimleri karşılayacak uzunlukta genişlikte ve güçte olacak şekilde üretilebilmektedir.

Bize Ulaşın

  • +90 216 693 05 05
  • + 7 702 953 81 46 (KZ)
  • [email protected]
  • Zühtüpaşa mah. Şefik Bey Sok. No: 3 / 3 Kadıköy / İstanbul